Bc. Denisa Šustová

fyzioterapeut

S fyzioterapií jsem se poprvé setkala na gymnáziu, kdy byl jeden z mých blízkých po vážné autonehodě 1,5 roku hospitalizován a velmi aktivně rehabilitoval. Měla jsem možnost koukat profesionálům pod ruce a vidět zázraky, které se s tělem dějí při správně nastavené pěči. Od mala
jsem věděla, že chci dělat něco, co má smysl nejen pro mě, ale i pro ostatní a fyzioterapie tak byla jasnou volbou.


Po ukončení bakalářského studia na UK FTVS jsem se vrhla rovnou do praxe. Zkušenosti jsem nasbírala v ambulantním provozu, aktivní spoluprací se sportovním týmem a také návštěvní službou, neboli rehabilitací v domácím prostředí. Skrze velkou škálu pacientů a klientů jsem poznala spousty metod a přístupů, díky nimž se snažím neléčit pouze následky, ale najít pravou příčinu a podstatu obtíží. Ve své praxi využívám znalosti z odborných fyzioterapeutických kurzů v kombinaci s prvky jógy a jógové terapie, kterou jsem studovala více než 5 let pod vedením zkušených lektorů.

Fyzioterapii beru jako mé poslání a každý den se tak snažím zlepšovat kvalitu života svých klientů. Věřím, že spojením holistického přístupu terapeuta, indiviuálním nastavením terapie „na míru“ a aktivním přístupem pacienta dosáhneme kýženého výsledku – tedy cítit se zdravě a užívat si bezbolestného pohybu.

Kurzy

Pracovní zkušenosti