Mgr. Eliška Bouchnerová

fyzioterapeut, co-founder společnosti FyzioVšem

S fyzioterapií jsem se poprvé setkala již v pubertě, kdy jsem si při zápase v basketu poranila koleno a místo do reprezentace tak nastoupila na intenzivní rehabilitační program. O pár let později jsem si právě kvůli této zkušenosti vybrala obor Fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze a jako student tak mohla na Rehabilitaci jako takovou nahlédnout z druhé strany.

Dnes jsem v praxi již čtvrtým rokem a za tu dobu jsem stihla poznat široké spektrum toho, co svět Fyzioterapie nabízí, od nemocničního prostředí po ambulantní provoz. Ráda se věnuji problematice sportovních traumat, problémům psychosomatických příčin i chronickým bolestem páteře u dětí i dospělých. Při terapii využívám klasické i moderní metody, vždy s individuálním přístupem.

Protože jsem od přírody sportovní nadšenec, vždy hledám vhodnou kompenzaci, spíše než zákaz milované aktivity. 

Ve volném čase ráda utíkám do přírody. Mám ráda cestování, letní i zimní sporty všeho druhu, dobré jídlo a posezení s přáteli. 

Pevně věřím, že společně najdeme cestu jak vyřešit i váš problém.

Kurzy

Pracovní zkušenosti

Objednejte se ke mě na první návštěvu

Objednání k nám na návštěvu je velmi jednoduché. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí emailu. Před vaší první návštěvou vám rádi vysvětlíme, jak u nás vše funguje.