Mgr. Kristina Chroustová (Hassmannová)

fyzioterapeut, co-founder ve společnosti FyzioVšem

v současnosti na mateřské dovolené

Věnuji se fyzioterapii od října 2013, kdy jsem nastoupila do 1. ročníku na Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Pětileté studium na katedře fyzioterapie jsem v roce 2018 ukončila s magisterským diplomem a s přesvědčením, že fyzioterapie je krásný obor.

Cílem fyzioterapie je, aby každý člověk mohl žít svůj život naplno, aby nebyl omezen bolestí pohybového aparátu ve svém profesním, společenském i osobním životě. A to pro každého znamená něco jiného. Proto základem úspěchu ve fyzioterapii je spolupráce fyzioterapeuta a klienta. Každý den se tedy snažíme společnými silami, pomocí píle pacienta a mých odborných znalostí, dosáhnout individuálních cílů každého člověka a tím zlepšovat kvalitu jeho života.

Tak, jak to bývá, jsem se ke své profesi dostala díky vlastní zkušenosti. Jako vrcholový sportovec jsem byla v péči fyzioterapeuta v podstatě pořád. Asi i proto se ráda věnuji dětským sportovcům, ale i všem ostatním, kteří na sobě chtějí pracovat.

Moc se těším na spolupráci i s vámi!

Kurzy

Pracovní zkušenosti

Objednejte se ke mě na první návštěvu

Objednání k nám na návštěvu je velmi jednoduché. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí emailu. Před vaší první návštěvou vám rádi vysvětlíme, jak u nás vše funguje.