Lekce pro veřejnost

Mobilita-stabilita

Lekce Mobilita – stabilita pod vedením fyzioterapeuta, zaměřená nejen na zvětšení rozsahu pohybu, ale zejména na jeho správné a zdravé provedení. 


Čeká vás balíček našich oblíbených terapeutických cviků využívající opět dynamiku šlachosvalových řetězců a vývojovou kineziologii, při kterých nebude nouze o aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře a správné zapojení a posílení ramenních a pánevních pletenců.


Jedná se o vhodný doplněk mnoha sportů 🙂

 

Večerní jóga

Jóga pro začátečníky pod vedením fyzioterapeuta

Jóga pracuje s aktivním propojením šlachosvalových a fasciálních řetězců, harmonizuje tělo i mysl, může dokonce i podpořit správnou činnost vnitřních orgánů.

Spojuje dechová cvičení, sílu, strečink, koordinaci a balanc, pracuje s hlubokým stabilizačním systémem, využívá uzavřené i otevřené pohybové řetězce a napomáhá zklidnit naši mysl.

Lekce probíhají stylem lehké flow, ve které budeme protahovat zatuhlé oblasti a posílíme ty oslabené. Každá lekce bude zaměřena na určité svalové partie či oblasti na těle, které jsou velice důležité při správném držení těla a bezbolestném pohybu. Vzhledem k tomu, že lekce probíhá večer, bude vždy na konci řádné zklidnění.


Jóga pro spokojenou páteř a rozpohybované tělo

Uzavřený jógový kurz – 6 lekcí

Připravily jsme pro Vás šest ucelených a zároveň provázaných lekcí jógy, které budou zaměřeny na páteř, pánev, hrudník, horní a dolní končetiny, také na dech a aktivaci hlubokého stabilizačního systému.

Díky rozvinutí vnímání, rozpohybovaní a učení dobrých pohybových vzorců Vás tělo dovede k potřebné změně, k pochopení příčiny problému a k znovunastolení rovnováhy. 

Co Vám kurz přinese: 

~ poznání dobře nastavených jógových pozic
~ ulevení od bolestí a dysbalancí
~ protažení celého těla
~ rozvinutí somatické všímavosti
~ prohloubí důvěry k tělu jako učiteli
~ zklidňení nervového systému
~ prohloubení relaxace
~ ochutnání základních jednoduchých meditací
~ kvalitně stráven čas pro sebe

Přijďte se ponořit do těla, probudit ho na všech úrovních a dotknout se jemných dějů jež se v něm odehrávají. Čeká Vás rozmanitý a po všech stránkách obohacující pohyb, doplněný o dechová cvičení a jednoduché meditační a relaxační techniky. 

 

Přihlašování na kurz je možné skrze náš rezervační systém