Mgr. Markéta Sílová

fyzioterapeut, co-founder ve společnosti FyzioVšem

K fyzioterapii mě přivedlo moje sportovní působení v minulosti. Po vlastním zranění jsem prvně navštívila rehabilitační centrum a zalíbilo se mi to natolik, že jsem se rozhodla vydat se touto cestou i profesně. V roce 2020 jsem odpromovala na Fakultě tělesné výchovy a sportu jako magistr.

Nejdůležitější pracovní zkušenosti jsem získala ve Švýcarském Willisau, kde jsem mohla pod křídly zkušené dětské terapeutky Ilky Schultze a Moniky Bauer čerpat cenné informace pro terapii především KISS syndromu u novorozenců, miminek a i starších dětí. Nasbírala jsem také pár cenných zkušeností v německém Mnichově a v Ústavu preventivního a sportovního lékařství.

V současné chvíli se věnuji fyzioterapii miminek a dětí, specializuji se na terapii KISS syndromu, prevenci psychomotorického vývoje a terapii skolióz dle Kathariny Schrothové.

Mimo práci přímo v ordinaci se také zabývám pořádáním odborných kurzů na téma KISS syndrom pro lékaře a fyzioterapeuty a s autorkou Monikou Bauer se snažíme rozšiřovat povědomí o této problematice u nás v Česku.

 

Kurzy

Pracovní zkušenosti

Objednejte se ke mě na první návštěvu

Objednání k nám na návštěvu je velmi jednoduché. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí emailu. Před vaší první návštěvou vám rádi vysvětlíme, jak u nás vše funguje.