Bc. Barbora Vavroňová

fyzioterapeut

S fyzioterapií jsem se poprvé setkala ve 14 letech v pozici pacienta. V rámci mého působení jako aktivní vrcholový sportovec v aerobiku, jsem měla problémy a úrazy s pohybovým aparátem. Z toho důvodu jsem se dostala pod ruce jednoho šikovného fyzioterapeuta,který mě dal dohromady za jednu terapii a mohla jsem se vrátit mnohem rychleji ke svému sportu a dělat ho naplno.

Po této zkušenosti jsem měla sen se stát také fyzioterapeutem, abych mohla pomáhat lidem stejně, jako pomohli fyzioterapeuti mně. Ten sen se splnil a studium fyzioterapie jsem ukončila roku 2018 na ČVUT na fakultě biomedicínského inženýrství.

 

V terapii přistupuji ke každému klientovi individuálně a hledám příčinu jejich problémů, kterou se snažíme společnými síly a vhodnými technikami a cviky odstranit,aby se stejný problém stále nevracel. Důležitá je pro mě i motivace a důvěra mezi klientem a fyzioterapeutem, aby byl výsledek společného úsilí efektivní a  všichni byli spokojení.

 

Abych mohla vykonávat svoji profesi,tak se musím udržovat v dobré fyzické,ale i psychické kondici. Ráda jezdím na kole a chodím plavat, kde si odpočinu a získám energii na  další dny.

Proto i vím,že bolest jakéhokoliv charakteru je překážka ke 100% výkonu ve své oblíbené činnosti (sportovní či pracovní). Ráda budu s Vámi tyto překážky překonávat.

Kurzy

Pracovní zkušenosti