Právě si prohlížíte Injekční aplikace kyseliny hyaluronové

Injekční aplikace kyseliny hyaluronové

Aplikace hyaluronových injekcí patří k vysoce efektivním možnostem cílené léčby pohybového aparátu. V naší ambulanci používáme preparáty Renehavis™ a SportVis™ švýcarské firmy Noviere.

Renehavis™ je dvousložkový přípravek obsahující hyaluronát dvou různých, vzájemně se doplňujících vlastností. Primárně se Renehavis™ používá k lečbě kloubů postižených artrózou. Dvoukomorová injekce umožňuje podání dvou forem hyaluronové kyseliny při jedné aplikaci. Nízkomolekulární složka dopomáhá k reparaci a regeneraci kloubní chrupavky, podporuje produkci tělu vlastní kyseliny, která je ve zdravém kloubu produkována. Vysokomolekulární složka má účinek především mechanický – zmírňuje tření, a zlepšuje tak pohyblivost poškozeného kloubu.


Kombinace obou forem hyaluronové kyseliny v přípravku Renehavis™ tak významně zmírňuje bolest v klidu i v pohybu a zpomaluje další rozvoj artrózy.

SportVis™ je přípravek určený k apliakci do měkkých tkání mimo kloubní dutinu. Dopomáhá ke zkvalitnění a urychlení hojení šlach a vazů. Používá se například při distorzi kotníku, poškození rotátorové manžety ramena, léčbě „tenisového“ lokte a podobně. Možné je jeho použití akutně po úrazu i při chronických obtížích.

Objednejte se k nám na návštěvu!

Napsat komentář